הנהלת מקס סטוק || פתחה הבוקר את המסחר לרגל הרישום למסחר בבורסה לניירות ערך

מקס סטוק הינה החברה הראשונה שמצטרפת בשנה העברית החדשה תשפ"א למשפחת החברות הבורסאיות

 

 
 

מיכאל לוי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
22/09/2020

הנהלת מקס סטוק פתחה את המסחר בבורסה לרגל רישומה בבורסה בתל אביב.

מקס סטוק הינה חברת המניות החדשה ה-14 שמצטרפת לבורסה בתל אביב בשנת 2020 והגדולה מביניהן, עם שווי שוק של כ- 1.7 מיליארד ש"ח.

החברה מצטרפת ל-34 החברות מתחום המסחר הנסחרות בבורסה בשווי מצרפי של כ-  30 מיליארד שקל.

חברת מקס סטוק עוסקת במסחר קמעונאי באמצעות הפעלת רשת חנויות 'דיסקאונט' תחת השם "Max - כאן קונים בכיף" ו-"20 Max" למגוון רחב של מוצרים לבית, במחירים אטרקטיביים.
החברה מפעילה כ-50 סניפים בכל רחבי הארץ ומעסיקה כ-1,840 עובדים.

בעלי החברה מכרו בהצעת מכר בשיטת ה-Book Building, הצעה לא אחידה, בהנפקה גלובלית שהוביל בית ההשקעות הבינלאומי Jeffries  שכללה Road Show  בארה"ב אוסטרליה, אירופה וישראל.
מניית החברה צפויה להיכנס למדדי הדגל ת"א-90, ת"א-125, 150-SME בתחילת חודש דצמבר.

בטקס פתיחת המסחר אמר אבן ניומן,  מנכ"ל משותף בחברת מקס סטוק: "בשנת 2013, עשיתי עליה לישראל בתקווה להקים את רשת הדיסקאונט הטובה ביותר בישראל. פגשתי את אורי מקס, שייסד והקים את הרשת הנפלאה הזו, והיום הטקס מהווה עבורי סגירת מעגל למסע המדהים הזה. אין צורך בהצגת רשת מקס סטוק, כולם מכירים אותה, וזהו ציון דרך אדיר עבורנו לקחת את הרשת לשלב הבא".

ניר דגן, סמנכ"ל הכספים, ויפעת ניר כץ, היועצת המשפטית בחברת מקס סטוק, הוסיפו: "העובדה שהחברה הפכה לציבורית, לא תשנה את שלושת היסודות עליהם בנויה החברה, הכוללים את המוצר הנכון ביותר עם המחיר הטוב ביותר וחווית הקנייה הטובה ביותר. ברצוננו להודות לכל אחת ואחד מ- 1,800 העובדים שלנו, מההנהלה, דרך המטה, הלוגיסטיקה, מנהלי הסניפים ועד העובדים בסניפים אשר פרוסים מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, אשר בלעדיכם לא היינו מגיעים לרגע הזה".

דרורית וילנאי, מנהלת יחידת הנפקות בבורסה, אמרה כי: "אני שמחה לפתוח את המסחר לרגל הצטרפותה של מקס סטוק, החברה הראשונה שפותחת את המסחר בשנה העברית החדשה, שנת תשפ"א, למשפחת החברות הבורסאיות. מספר החברות החדשות שהצטרפו לבורסה. כבר עתה בשנת 2020, גבוה מספר החברות החדשות שהצטרפו לבורסה בכל שנת 2019 והיד עוד נטויה. אני מאחלת לחברה המשך שגשוג ושנה טובה, לטובת הלקוחות שלכם, המשקיעים והמשק הישראלי כולו".

x