פסגות זכה בהליך תחרותי למינוי מנהל השקעות לקרן ההשתלמות של עובדי חברת החשמל

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
ברק סורני מנכל פסגותברק סורני מנכל פסגות

מיכאל לוי
20/12/2016

בית ההשקעות נבחר לאחר הליך תחרותי ומקצועי שהובילה ועדת האיתור בראשות יו"ר הקרן מוטי לוי, מנכ"ל הקרן ליאור ששון ומזכיר הקרן שאול מוסלי

פסגות, בית ההשקעות הגדול בישראל המנוהל על ידי ברק סורני, זכה בהליך תחרותי לניהול כספי קרן ההשתלמות של עובדי חברת חשמל בסך של כ- 800 מיליון ₪. הזכייה נעשתה לאחר הליך תחרותי אותו הובילה ועדת איתור מטעם החברה המנהלת של קרן ההשתלמות ובה חברים מוטי לוי, יו"ר הקרן ליאור ששון מנכ"ל הקרן, איתן השחר יו"ר ועדת ההשקעות ושאול מוסלי מזכיר הקרן, גור אחיעזרא המבקר הפנימי ואלכסנדר זייד דירקטור בקרן.

הנהלת קרן ההשתלמות מסרה: "אנו גאים להצטרף לבית ההשקעות הגדול במדינה, ומצפים לשיתוף פעולה פורה וריווחי לטובת כל עמיתי הקרן".

ברק סורני, מנכ"ל פסגות אמר: "אנו שמחים על הבחירה בפסגות כגוף שינהל את כספי קרן ההשתלמות עבור עובדי חברת החשמל לישראל. פסגות דוגל בניהול השקעות מקצועי ואחראי, לצד שמירה על זכויות לקוחותיו, במטרה להשיא תשואה גבוהה לאורך זמן. פסגות כגוף המוביל בתחום ניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות הענפיות, חרט על דגלו עקרונות השקעה מנחים הממוקדים בניהול סיכונים ובניית תהליכים מובנים, כמו גם חדשנות ומעטפת שירותים נרחבת". 

פסגות ני"ע מנהלת כ- 65 מיליארד ₪ מתוך 185 מיליארד ₪ המנוהלים בפסגות בית השקעות. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.