נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

קורס סוגיות ביטוח לאומי נפתח בחיפה

 

 

 ליאור רוזנפלד יושב ראש לשכת סוכני הביטוח בחיפה


שיתוף הפעולה בין המכללה לביטוח לשכת סוכני הביטוח הניב קורס בין 3 מפגשים. כ-20 סוכנים שנרשמו לקורס הולכים להתמקצע בנושאים שונים של חוקים של הביטוח הלאומי, תקנות, תביעות, קצבאות ועוד נושאים שונים.
מנחי הקורס עורך הדין ליאור קן דרור, ועוד ניצן הראל היועצים המשפטיים למחוז הצפון.

ליאור רוזנפלד יושב ראש לשכת סוכני הביטוח במחוז חיפה שיזם את הקורס, אמר שהקורס יש בו חשיבות מבחינת סוכני ביטוח. הסיבה היא שסוכן ביטוח מתעסק בסוגיות ביטוח לאומי, תביעות ביטוח בריאות באופן יומי מול הלקוחות. הקרוס נועד לתת מענה לסוגיות השונות שאיתם מתמודדים סוכני הביטוח.

בוגרי הקורס יקבלו בסיומו תעודה מהמכללה לביטוח. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.