סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

BLACKROCK פתחה את משרדה הראשון בתל אביב

16/07/2017     יניב פרידמן  

הסניף הראשון של BLACKROCK  יהיה בשדרות רוטשילד תל אביב, כרגע יש 7 עובדים שחלקם מהנדסים ומתכנתים שיסייעו למצוא את הסטארט אפ הבא. 

 BLACKROCK מצטרפת  ל-Barclays Plc, Banco Santander SA ו- Citigroup Inc שכבר פתחו סניפים בארץ על מנת להשקיע בסטארט- אפ הבא.

אלכס פולק, ראש המדינה של בלאק רוק בישראל, אמר שההחלטה לפתוח את המשרד היא המומחיות הטכנולוגיות בישראל. המשימה שלנו היא לשרת בצורה היעילה יותר לקוחות ישראלים המחפשים פתרונות גלובליים. בנוסף "יש ביקוש משמעותי למומחיות ההשקעות הגלובלית של BlackRock, ומטרתנו היא להעמיק את היחסים עם המשקיעים המוסדיים".

BlackRock, מפקחת על נכסים בהיקף של 5.4 טריליון דולר. פתיחת המשרד היא הזדמנות למוסדות הישראליים המבקשים להשקיע בחו"ל לגיוון תיק ההשקעות של הלקוח, דרך המוצרים הפיננסים ש-BLACKROCK מציעה.

הכתבה פורסמה באתר BLOOMBERG


רובורט קפיטו נשיא הקרן BLCAKROCK ביקר בבורסה כלפני שנה. בראיון קצר הוא אמר שהוא מאד חיובי לגבי הכלכלה בארץ. השלוחה בארץ תכול להכניס כסף משקיעים מחו"ל לארץ להשקיע בתחום הטכנולוגיה והסייבר. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור