הממשלה אישרה את הצעת משרד האוצר לחיזוק החוסן האזרחי בשדרות ויישובי עוטף עזה

סך ההיקף התקציבי שהוקצה ליישובי עוטף עזה בהחלטה זו עומד על כ- 600 מיליון ש"ח לשנים 2017-2018.

 

 

FacebookTwitter Whatsapp
שר האוצר משה כחלון שר האוצר משה כחלון

עידו אסייג
12/12/2016


שר האוצר, משה כחלון: " חיזוק חוסנם של יישובי עוטף עזה הוא חיזוק החוסן הלאומי של מדינת ישראל"

בתכנית הטבות מס לתושבי יישוב עוטף עזה, הנחות בארנונה והטבות נוספות.

במסגרת החלטת הממשלה הוקצו מענקים מיוחדים לשדרות ויישובי עוטף עזה למימון הוצאות הנובעות מהמצב הביטחוני ומענקי פיתוח.
 
כמו כן נקבע כי גם בשנים 2017-2018 יינתנו הטבות מס לתושבי יישובי עוטף עזה, ויוענקו הנחות בארנונה לתושבים ועסקים כאשר במקביל הרשויות המקומיות ישופו על ידי המדינה.
 
בנוסף הוקצו תקציבים ייעודים לשדרות ויישובי עוטף עזה באופן ייחודי מרכזי חוסן, מסלולי תעסוקה, מעונות יום תכנון אזורי תעשייה ומסחר, תחומי הרווחה והחינוך איכות הסביבה ותשתיות תיירותיות.
 
סך ההיקף התקציבי שהוקצה ליישובי עוטף עזה בהחלטה זו עומד על כ- 600 מיליון ש"ח לשנים 2017-2018.
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.