נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

כנס הקלינטק הבינלאומי מציג >> פתרונות חדשים בעולם הטכנולוגיה הירוקה

 

 בתאריכים ה- 22-23 לפברואר בגני התערוכה בתל אביב תתקיים הועידה הבינלאומית ה-21- קלינטק. לאור הסכם פריז שבו התחייבה מדינת ישראל להפחתת גזי חממה השנה יושם דגש מיוחד לשיטות להתייעלות אנרגטית ולהטמעתה בכל ענפי המשק.  בזמן התערוכה יתקיים פאנל מיוחד בו ישמעו המשתתפים על תקציבי הממשלה להשקעה בהתייעלות אנרגטית ליזמים ולרשויות מקומיות. 
 
התערוכה הבינלאומית "קלינטק" ה-21 זו ההזדמנות לעצור, להפיק לקחים ולבחון את העשייה במשק הישראלי. התייעלות אנרגטית היא המפתח להתייעלות בכל תחומי החיים ולכן, הועידה שמה לעצמה כמטרה, לקדם את תחום התייעלות האנרגטית במשק. 

בשבועות האחרונים המשרד להגנת הסביבה בשיתוף הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה והרשות לחדשנות, השיקו מסלול המאפשר קבלת תמיכה בפרויקטים המביאים להתייעלות אנרגטית ולצמצום פליטות גזי חממה באמצעות 75 מיליון ש"ח. כחלק מהוועידה ישתתף בפאנל מר יחזקאל ליפשיץ סמנכ"ל משרד התשתיות הלאומיות האנרגיה ומים, יענה על שאלות, יספק הסבר כללי על מסלול המרכז ויאפשר למשתתפים להציע מועמדותם. מדובר בבסיס האיתן ביותר לקדמה, חיסכון ופרודוקטיבית. 

בוועידה ישתתפו כלל המומחים בתחומי הקלינטק ביניהם בניה הירוקה, מחזור, תחבורה ירוקה, משק המים, תעשייה וכן יוצגו החידושים הבולטים בתחומים אלה. במסגרת התערוכה צפויה להתקיים ועידה מיוחדת לאיכות הסביבה וטכנולוגיות נקיות, לצד תצוגה של עשרות ביתנים וחידושים בשטח של מעל 5,000 מ"ר. בתערוכה יציגו מאות חברות מובילות בישראל מתחומי הקלינטק, ביניהן גופי ממשל, גופים ירוקים, חממות טכנולוגיות, קרנות הון סיכון ומוסדות חינוך הפעילים בתחום. קבוצת משוב, שמארגנת את התערוכה צופה ביקורים של עשרות משלחות מכל קצוות תבל, לצד שרים ואישי ציבור מובילים בתחום האקולוגי מהארץ ומהעולם.

בנוסף, בוועידה יוצגו 10 הרשויות הירוקות של ישראל שנבחרו על ידי הועדה הציבורית והוכיחו כי הן משקיעות מאמצים ייחודים בתחומי איכות הסביבה בנושאים כמו: גינון, חיסכון במים בהשקיה, שמירה על ניקיון ברחבי הרשות, העלאת מודעות התושבים לנושא, מחזור ואכיפה בנושאי השלכת פסולת בניין, עידוד בנייה ירוקה ותרבות הדיור.

חיים אלוש, יו"ר תערוכת קלינטק מסר כי: " התערוכה שמתקיימת זו הפעם ה-21 היא ההזדמנות לשמוע על פיתוח הטכנולוגיות המתקדמות במשק. אנו מאמינים כי הדרך להורדת יוקר המחייה כורכה בהכרח בהתייעלות האנרגטית. ישנו קו ברור אחד בין ההתייעלות האנרגטית לבין עולם הקלינטק. אנו מזמינים את באי כנס הקלינטק לקבל ממקור ראשון את התשובות, הנתונים והחידושים בטכנולוגיה הנקייה". 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.