נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

חקלאות כלכלה - הסכם שיתוף פעולה נחתם בין קבוצת משוב וארגון IGEA הסיני בתערוכת פרש אגרו משוב

 

 הסכם שיתוף פעולה בין קבוצת משוב וארגון IGEA הסיני
נחתם בתערוכת פרש אגרו משוב
 
ארגון סיני בינלאומי, המונה יותר מ-700 חברות סיניות בתחומי החקלאות, המים והאנרגיה הירוקה, חתם על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת משוב, במסגרת תערוכת החקלאות "פרש אגרו משוב", שהתקיימה ביומיים האחרונים בגני התערוכה בתל אביב.
 
ההסכם נחתם עם חברת IGEA הסינית (INTERNATIONAL GREEN ECONOMY ASSOCIASION IN CHINA). במשלחת הסינית שהגיעה לארץ השתתפו מנכ"לי ונשיאי חברות, המחפשות אחר השקעות מישראל. המשלחת כללה נציגים מ-17 חברות סיניות, שהגיעו לארץ למשך שבוע, אשר במהלך שהותם בישראל נפגשו עם שר החקלאות, יאיר שמיר, ועם נציגי משרד החקלאות והמשרד לאיכות הסביבה.
 
במסגרת הסכם שיתוף הפעולה שנחתם בין הארגון הסיני לחברת משוב, יתקיימו ביקורים הדדיים בישראל ובסין, שיתוף מידע, סיורי משלחות ועוד. את העסקה תיווכה חברת SINNOVASION  הישראלית, העוסקת בפיתוח כלכלי בין ישראל לסין מזה 12 שנה .
"הסינים מחפשים טכנולוגיה ישראלית, וגם את תהליך היישום בפועל, כולל הטמעת המערכות החדשות", אמר איתי פרידיונג, מנכל חברת SINNOVASION. "לישראל יש דימוי חזק בסין, כמעצמה טכנולוגית בתחומי החקלאות, המים והסביבה. ההסכם עם קבוצת משוב ירחיב את שיתוף הפעולה בנושאי ביטחון המזון, איכות הסביבה, תהליכי אורבניזציה ועוד".
תערוכת החקלאות הבינלאומית Fresh AgroMashov 2014 הנה התערוכה היחידה בישראל, המפגישה בין מגדלי תוצרת חקלאית טרייה (ירקות, פירות, פרחים ותוצרת מן החי), לבין קניינים, סיטונאים, יצואנים ומשווקים מהארץ ומחו"ל. בתערוכה השתתפו גם שפים, חברות קייטרינג ועוד. והיא משכה עשרות אלפי מבקרים.
 
תערוכת 2014 Fresh AgroMashov יצאה לדרך ביוזמת קבוצת "משוב" – המארגנת גם את תערוכת "קלינטק" ומוציאה לאור את הירחון "משוב לחקלאות".

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.