נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

דרמה בסודה סטרים >> העובדים ביטלו את יצוגם על ידי ההסתדרות

 

 
יום ג' 16.5, שעה 09:00 הגיעו נציגי העובדים בסודה סטרים כשבידם מעל 700 טפסי ביטול, לבניין ההסתדרות בבאר שבע והגישו ללשכתו של מאיר בביוף באותה העת באופן מפתיע החליט שלא לקבל פניהם.  מדובר במפגן דרמטי שככל הנראה מבטל יציגות העובדים בהסתדרות.

אודי ירליפ: "החלטנו לבטל את חברותנו בהסתדרות משום שיחסי העבודה בסודה סטרים היו תקינים, טובים ומאופיינים שיח משמעותי ופורה בין ההנהלה לעובדים. מאז נכנסה ההסתדרות לסודה סטרים היא פועלת לפילוג והסתה בין העובדים להנהלה ובין העובדים לעצמם -   ואין אנו רוצים חלק בכך – זו לא דרכנו", אומר אודי. "אני קורא לשאר העובדים לבטל את הצטרפותם להסתדרות שכנראה ריח הבחירות משבש את דעתה ומרחיקה אותה מעיקר מטרתה – דאגה לעובד הישראלי תוך שיח מכבד ובונה"

משמעות הגשת טפסי הביטול היא למעשה הפסת היציגות של ההסתדרות את העובדים וכעת מקווים העובדים כי ההסתדרות תכיר בביטול החברות. "אנחנו רוצים לעבוד באווירה טובה ולא רוצים להגרר למלחמות – אני קורא למאיר בביוף לקבל את הביטולים ולא למשוך אותנו ולפגוע בעבודתנו"

לכנס מחאה שקיימו העובדים תחת ההסתדרות הגיעו רק כ 40 עובדים, כך שטענת ההסתדרות כי יש יציגות אינה הגיונית.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.