סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

בכירי בית ההשקעות הלמן-אלדובי פתחו את המסחר בבורסה לרגל הפיכתו לציבורי ושינוי שם המניה

19/06/2017     קרן מרדכי  
הנהלת בית ההשקעות הלמן-אלדובי פתחה ביום חמישי את המסחר בבורסה של תל-אביב. זאת לרגל הפיכתו לציבורי ומיזוג פעילות החברות הלמן-אלדובי וסוהו נדל"ן. המניה החלה להיסחר, ביום חמישי, תחת השם "הלמן-אלדובי". 

בית ההשקעות הלמן-אלדובי הוקם בשנת 1995 על ידי רוני הלמן ואורי אלדובי, כיום מנהל בית ההשקעות למעלה מ-44 מיליארד ₪ עבור למעלה מ-250,000 עמיתים, בקרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וניהול תיקים.

רמי דרור, מנכ"ל בית ההשקעות הלמן-אלדובי, אמר: "הפיכת הלמן-אלדובי לחברה ציבורית מציבה את בית ההשקעות בעמדת זינוק מצוינת להרחבת פעילותו ולכניסה לתחומים חדשים ולרכישות נוספות בשוק ההון. מבנה העסקה הנוכחי מאפשר להלמן-אלדובי כניסה מהירה לבורסה ומקורות הוניים, אשר יאפשרו לפתח מנופי צמיחה תוך ניצול הזדמנויות בשוק ההון.

מבחינתנו המעבר לחברה ציבורית הינו מהלך מתבקש. אנו מאמינים כי מי שאמונים על כספי ציבור צריכים להיות ציבוריים, שקופים ומפוקחים. כך היינו תמיד וכך נהיה ביתר שאת מעתה.

אנו נרגשים וגאים לעמוד כאן היום באקט הסיום של מהלך הפיכתו של בית ההשקעות לציבורי, סיום שהוא למעשה התחלה חדשה". 

אמנון נויבך, יו"ר דירקטוריון הבורסה, אמר :"בית ההשקעות הלמן-אלדובי, הוקם בשנת 1995 והינו אחד מבתי ההשקעות הוותיקים בשוק ההון הישראלי. מדובר בגוף מוסדי אקטיבי המצוי בצמיחה, שאף זכו לאחרונה במכרז של המדינה בהקמת קרנות המדינה. 

אנו שמחים כי החברה הינה ציבורית ולמעלה מ- 30% מוחזקים בידי הציבור. החברה עוסקת בניהול קופות גמל, קרנות פנסיה חדשות וותיקות, ניהול תיקים, בשווי כולל של כ-45 מיליארד שקל ומניות החברה יצורפו למדדי ת"א- פיננסים ות"א ביטוח פלוס בתחילת אוגוסט 2017. אנו מאחלים לחברה לצמוח ולפעול בצורה הטובה ביותר לטובת ציבור המשקיעים והחוסכים".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור