סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

רשות המיסים >> גזרי דין בעבירות מס: 15 חודשי מאסר בגין הפצה וקיזוז של חשבוניות פיקטיביות

08/10/2017     רשות המיסים  

בית משפט השלום ברמלה גזר 15 חודשי מאסר, 8 חודשי מאסר על תנאי וקנס כספי של 25,000 ₪ על בעלים של חברה לשיפוצים שהפיץ וקיזז חשבוניות פיקטיביות בהיקף של מאות אלפי שקלים. הנאשם, א' (33), מרמלה, נרשם בשנת 2006 במע"מ כעוסק בתחום השיפוצים. על פי כתב האישום, בתקופה שבין ספטמבר 2006 לפברואר 2007 הוציא חדאד לעוסקים שונים 24 חשבונית פיקטיביות בהיקף כולל של כ- 875,000 ₪. בנוסף, בתקופה שבין אוגוסט 2006 לדצמבר באותה שנה, ניכה א' בשלושה דוחות תקופתיים מס  תשומות ללא מסמכים בהיקף כולל של כ- 756,000 ₪.  את המדינה ייצגה בתיק עו"ד מירי בנהרדיטי מהיחידה המשפטית מחוז מרכז ברשות המסים.
 
בית משפט השלום בנתניה גזר, במסגרת הסדר טיעון, 8 חודשי מאסר על נאשם בביצוע עבירה אחת של אי הגשת הצהרת הון למס הכנסה. ר', תושב טירה, בעל רישום פלילי הכולל עבירות על חוק מע"מ ומס הכנסה מרצה כיום מאסר על עבירות מס. גזר הדין קובע כי 6.5 חודשי מאסר ירוצו בחופף לעונש של 12 חודשי מאסר אותו הוא מרצה כיום, וחודש וחצי מאסר ירוצה במצטבר. מטר התבקש להגיש הצהרת הון בספטמבר 2014 והגיש אותה למס הכנסה רק באוקטובר 2016. במקרה זה הופעל מאסר על תנאי שנגזר על מטר בשנת 2012 כחלק מהרשעתו בעבירות מס. את המדינה ייצג בתיק עו"ד איתן אמנו מיחידת יהלום ברשות המסים.
 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור