נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

בית ההשקעות אפסילון משיק את קרן "הגמישה"

 

 

גרי קרדיט אילן שור


בית ההשקעות אפסילון משיק את קרן אפסילון "גמישה", קרן נאמנות חדשה אשר תאפשר למנהלי ההשקעות תמרון רב בניהול ההשקעות בכל אפיקי ההשקעה כמו מניות, אג"ח ואף אופציות. 

לדברי ג'רי קוטישטנו מנכ"ל קרנות הנאמנות אפסילון : "סביבת הריבית הנמוכה יחד עם ביצועים נחותים של מדדי המניות המקומיים ביחס לביצועי מנהלי הקרנות הביאו לאהדה בקרב היועצים והמשקיעים לאפיק הקרנות הגמישות. מבנה הקרן יאפשר לנצל הזדמנויות בשווקים בחו"ל לצד השקעה במניות ואגרות חוב בשוק המקומי"

גיל קורן סמנכ"ל השיווק של חברת קרנות הנאמנות אפסילון:  "הקמת הקרן הגמישה הינה חלק ממהלך רוחבי שאנו מבצעים בקרנות על מנת להתאים בצורה הטובה ביותר את המוצרים לצרכי השוק והיועצים, לאחרונה השלמנו מהלך של הקמה של משפחת קרנות סמארט בטא אשר מנוהלות באמצעות תעודות  ETF  חכמות במגוון שווקי מניות בחול"

את הקרן הגמישה ינהל ג'רי קוטישטנו ודמי הניהול בקרן יעמדו על 1.3% שהם מתחת לממוצע בקטגוריה. 

אפסילון בית השקעות הינו מבתי ההשקעות הוותיקים בשוק ויחגוג בחודשיים הקרובים 30 שנה להקמתו.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.