סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

מעל 35 אלף הורדות לאפליקציית FUNDER >> גרסה חדשה 3.4 עכשיו באייפון ובגוגל פליי  שולחת אליכם את תשואת קרן הנאמנות, קופת הגמל והשתלמות שלכם !

30/07/2017     אדם כהן  


האפליקציה היחידה בישראל להשוואת קרנות נאמנות, גמל והשתלמות  >>

עכשיו שולחת הודעות על התיק האישי שלך חינם !


לינק לאפליקציה באפ-סטור

לינק לאפליקציה בגוגל-פליי

חברת פאנדר השיקה בימים אלו אפליקציה חינמית ייחודית מסוגה, להשוואה, מעקב והפצת נתונים של קרנות נאמנות, בשם Funder. לרגל ההשקה נפגשנו עם אודי אלוני, מנכ"ל FUNDER, לראיון על האפליקציה.

איך הגיע הרעיון לאפליקציה ?

"אנחנו כבר הרבה זמן חושבים על אפליקציה. הבעיה תמיד הייתה עלויות. הבנו שאנחנו צריכים לתכנת את האפליקציה בתוך הבית, לגייס מתכנתים ולא להוציא את בניית האפליקציה החוצה.

כשראינו שכמות הכניסות באתר מסמארטפונים עומדת על 20%, הבנו שצריך להקים מוצר לטובת מי שמגיע אלינו דרך הסמארטפון. השימוש באתר באמצעות הבראוזר של הנייד מאוד קשה לתפעול, באייפון למשל אין אפשרות להציג בפלש ולכן חלק מהנתונים לא מוצגים בבראוזר של האייפון והינו חייבים לתת פתרון. מה גם שזה פתרון מצוין ליועצי השקעות שאין להם אפשרות להיכנס לאינטרנט במהלך יום העבודה.


לא פחדתם מקניבליזציה בחשיפה באתר?

"היה חשש מסויים שהתבדה לגמרי, השימוש באתר לא רק שלא נפגע, אלא גם גדל בעשרות אחוזים. מה שהכי מפתיע זה שהשימוש של אנשים באתר מטלפונים סלולריים (באמצעות הבראוזר) לא פחת."

בקרנות הנאמנות בישראל מושקעים כ 260 מיליארדי שקלים ומאות אלפי לקוחות בישראל רוכשים אותן באמצעות יועצי ההשקעות בבנקים. לפני 7 שנים עלה לאינטרנט אתר Funder.co.il  שהחל לחשוף את הרכבי הקרנות עד לרמת פרוט כל ניירות הערך בהן משקיעות הקרנות. בשנים האחרונות הפך האתר לכלי מקצועי בידי יועצי השקעות ומשקיעים עצמאיים בבואם לבחור קרנות נאמנות להשקעה.
גרסת אייפון הושקה בתחילת פברואר וגרסת אנדרואיד (סמסונג) הושקה בתחילת מרץ (כפי שהובטח בתחילה) ועד היום כבר התקינו את האפליקציות מעל 35,000 יוזרים שמשתמשים בה באופן יום יומי. 

לינק לאפליקציה באפ-סטור

לינק לאפליקציה בגוגל-פליי

ספר על התהליך

המעבר לאפליקציה מתבקש אולם אינו טריוויאלי עקב המורכבות הרבה של מסדי הנתונים. לדברי אודי אלוני מנכ"ל פאנדר "האתגר הגדול היה לפשט את מאגר הנתונים העצום ולאפשר השוואות של קרנות נאמנות במסך בגודל של 3.5 אינץ . משימה שנראית כמעט בלתי אפשרית. צוות הפיתוח עבד יום ולילה והצליח לאפשר גישה למאגרי המידע המדהימים, בקלות רבה."

לדבריו "העבודה על האפליקציה ארכה כשנה והיא צפויה לשדרוגים רבים במהלך השנה הקרובה. כעת היא כוללת נתונים בלעדיים על קרנות נאמנות ובעתיד הקרוב תכלול נתונים יחודיים על מגוון רחב של מוצרים פיננסים כגון קרנות השתלמות, גמל, פנסיה ותעודות סל."

אודי מוסיף כי לפי בדיקות שלהם האפליקציה הנה ייחודית לישראל (אין כלל אפליקציה דומה לקרנות נאמנות) וגם ברמה העולמית, לדבריו "נתונים כפי שמתפרסמים באפליקציה בדרך כלל ניתנים על גבי מערכות דסק טופ בתשלום, למערכות בנקאיות. אנחנו מנגישים את הנתונים לכל אחד ובחינם."

האפליקציה מתעדכנת מידי יום בנתוני התשואות ומידי חודש בנתוני ההרכב האחרונים שפורסמו על ידי מנהלי הקרנות וכן בנתוני הגיוסים שלהן. ניתן בקלות רבה לנהל תיק אישי למעקב אחר קרנות נאמנות. בנוסף האפליקציה מציגה את כל הכתבות הסקירות והמאמרים המתפרסמים מידי יום באתרFUNDER.
בכירים בתעשיית קרנות הנאמנות שהתנסו בשימוש באפליקציה הגדירו אותה כ "פשוטה וקלה לשימוש -מדהים"  "אני כבר מכור!" "פשוט לדעת יותר מיועץ השקעות!".

כמה משתמשים באפליקציה?

יש כיום (20.03.2017)מעל 35,000 הורדות. אנחנו מצפים להגיע עד סוף השנה לעשרים אלף הורדות. אבל מה שחשוב יותר מבחינתנו זה השימוש היום יומי באפליקציה שעומדת היום על מעל- 3,000 כניסות ביום! כאשר מעל ל 90% מהמשתמשים הם משתמשים חוזרים. מה שמעיד על נאמנות גבוה מאוד של היוזרים.

יש דברים ייחודיים לאפליקציה?

ראשית זו האפליקציה היחידה בישראל לקרנות נאמנות והיא ייחודית במינה גם בעולם. מבדיקה שערכנו לא מצאנו משהוא שמתקרב לזה. לאחרונה הוספנו את כל נתוני הגמל וההשתלמות כולל תשואות חודשיות באפליקציה באנדרואיד ובקרוב מאוד זה יופיע גם באייפון!

בנוסף יש למשל מחשבון שממיר מכפיל רווח לתשואה לפדיון וליהפך. זה מחשבון ייחודי, שלא קיים בשום מחשבון שאני מכיר. זה מחשבון שמסייע להשוות בין השקעה באגרת החוב של החברה, לבין השקעה במניית החברה. המחשבון ממיר תשואה לפדיון למכפיל רווח ולהיפך. לאור העובדה שתשואה לפדיון היא בריבית דה ריבית, נדרש מחשבון ההמרה בין המכפיל (משך הזמן שלוקח לחברה להכפיל את שוויה) לתשואה לפדיון. כך למשל, חברה עם מכפיל רווח 20, נקבל תשואה לפדיון של 3.53%.

יש למה לצפות בקרוב ?

בהחלט, בקרוב תעלנה גרסאות חדשות הכוללות פיצ'רים נוספים, כגון קרנות פנסיה תעודות סל והפתעות נוספות.

____________________________________________________________

1.1.2015

גרסה חדשה עלתה עכשיו בגוגל פליי הכוללת בנוסף לקרנות הנאמנות גם את נתוני קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקופות הפיצויים (הקופות שאליהן מפרישים לכם מקומות העבודה את כספי הפיצויים בגובה 8.33% מהשכר שלכם כל חודש).

ברגע שתוסיפו את הקופה או הקרן שלך, בלחיצה על "+" בלבד, לתיק אישי - תקבלו כל חודש הודעה לנייד עם התשואה החודשית של הקופה (נתון בלעדי ל FUNDER). אם תכנסו לקרן תוכלו לראות את הגרף שלה ואת דמי הניהול הממוצעים שלה! אם אתם משלמים יותר מזה - אתם פראיירים. נקודה.

 לינק לאפליקציה בגוגל-פליי

____________________________________________________________

2.7.2015

גרסה חדשה עלתה עכשיו באפל סטור הכוללת בנוסף לקרנות הנאמנות גם את נתוני קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקופות הפיצויים (הקופות שאליהן מפרישים לכם מקומות העבודה את כספי הפיצויים בגובה 8.33% מהשכר שלכם כל חודש).

ברגע שתוסיפו את הקופה או הקרן שלך, בלחיצה על "+" בלבד, לתיק אישי - תקבלו כל חודש הודעה לנייד עם התשואה החודשית של הקופה (נתון בלעדי ל FUNDER). אם תכנסו לקרן תוכלו לראות את הגרף שלה ואת דמי הניהול הממוצעים שלה! אם אתם משלמים יותר מזה - אתם פראיירים. נקודה.

לינק לאפליקציה באפ-סטור

____________

 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או  או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.


 חדש  >> אפליקציית FUNDER  לאנדרואיד (סמסונג) ולאייפון !!! >>  גרסה חדשה עכשיו בגוגל פליי ובאפסטור הכוללת מחשבון המרה ייחודי מסוגו - בלעדי לאפליקצית FUNDER!!! האפליקציה היחידה בישראל לקרנות נאמנות 


לינק לאפליקציה באפ-סטור

לינק לאפליקציה בגוגל-פליי 

אודי אלוני מנכ"ל פאנדר ויו"ר לשכת יועצי השקעות
אודי אלוני מנכ"ל פאנדר ויו"ר לשכת יועצי השקעות
לתקנון האתר
 
אתם רציניים?     י
00:37 22/04
  
אתם רציניים?     י
00:37 22/04
  
כל הכבוד פאנדר אחלה פרסומת     דבר המפרסם
14:45 11/01
  
PSAGOT     /
08:34 02/10
  
רוב תעודת הסל שלכם באתר ערך משנת 2014 אז דחפו את האפליקציה שלכם     פינוקיו
06:46 23/07
  
הודעות קופצות     אריה
22:45 02/06
  
הפרסומות מעצבנות בטירוף     רר
10:40 26/02
  
בגרסאות הבאות תתאפשר הגבלת הודעות     פאנדר
23:26 06/02
  
לפאנדר     אח
19:38 02/02
  
פאנדר בניתם אימפריה!     יועץ שלא יכול בלי האפליקציה לפני השינה....
13:49 25/12
  
הצעה מעניינת     מעוניין לדעת
21:54 23/12
  
יפה אתם חוגגים בו זמנית 10,000 באפליקציה אבל גם בפייסבוק!     יועץ השקעות בבנק אדום אדום
12:22 07/12
  
שאפו     עומר
11:21 03/12
  
מעולה     ניסים
13:29 24/11
  
איך לבטל התראות קופצות מהאליקציה     למי שמבין
19:30 15/10
  
יש מקום לשיפור האפליקציה     פי צור
07:08 14/07
  
סגור