נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

ח"כ מיקי זוהר >> ביצוע חיסכון פנסיוני ללא סוכן טעות גדולה

 

 

ח


ח"כ מיקי זוהר :ביצוע חיסכון פנסיוני ללא סוכן טעות גדולה

בכנס אילת של לשכת סוכני הביטוח אמר ח"כ זוהר "התנגדתי לפנסיית ברירת מחדל,זה לא הפתרון שציפינו לו,ובכלל אני חושב שכל חיסכון פנסיוני ללא סוכן היא טעות,לי יש סוכן ביטוח אישי ואני תמיד מרגיש שהוא חושב על טובתי ולא על טובתו כפי שמנסים לצייר בתקשורת יש לי מספר נכסים אישיים וכולם מבוטחים אצל סוכן ביטוח"  זוהר שדיבר בפאנל שכלל את ח"כ יואב בן צור מש"ס ואת ח"כ עודד פורר מישראל ביתנו ציין שהוא בן בית בלשכה ואף יגיע להרמת הכוסית של מחוז הצפון בתחילת אפריל.

לפאנל קדמה פגישה בין "ח"כ זוהר ליו"ר סניף חיפה בלשכה ליאור רוזנפלד שנמצא עם זוהר בקשרי עבודה ארוכים רוזנפלד " ח"כ מיקי זוהר חבר אמיתי של לשכת סוכני הביטוח ומסייע לה רבות מתוך אמונה אמיתית כי מעורבותו של סוכן ביטוח בכל פוליסה וחיסכון נחוצה וחשובה למבוטחים והוא עושה זאת ללא מורא,אני גאה בלובי הפוליטי שלנו שהיה חלק בהקמתו בקדנציה האחרונה ואני מתכוון לעבות אותו למען עתיד הסוכנים"


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.