סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

אורביט קיבלה הזמנה לשדרוג מערכות בקרת אנטנות עבור סוכנות מדע אמריקאית מובילה

19/06/2017     איתי שלוסברג  
18 ביוני 2017 - אורביט טכנולוג'יס (ת"א: ארביט) העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים, קיבלה הזמנה לשדרוג יחידות בקרת אנטנה (ACUs) מחברת שירותי הנדסה לאווירונאוטיקה. יחידות בקרת האנטנה של אורביט ישלטו על אנטנות בגדלים של  5.5 מטר ו- 13 מטר באתרים של סוכנות המדע האמריקאית בחלקים הצפוניים ביותר של כדור הארץ. 

על פי החוזה בהיקף של 4.2 מיליון שקל, אספקת יחידות בקרת האנטנה צפויה להסתיים ב- 2019.

"התחלנו בהתאמה, שדרוג ושיקום מערכות חישה מרחוק לחברת שירותי הנדסה זו עוד ב -2012", ציין איתן ליבנה, מנכ"ל אורביט. "מאז השלמנו מספר פרויקטים גדולים ביחד. אנו מודים להם על האמון המתמשך בטכנולוגיה ובתמיכה שלנו".

אודות יחידות בקרת האנטנה (ACUs) של אורביט

יחידות בקרת האנטנה החיצוניות המתקדמות של אורביט (ACUs) מקלות על ניטור ובקרה של מערכות המעקב במקומות מרוחקים. עם מגוון רחב של תכונות מובנות עבור יישומי טלמטריה ועקיבת לוויינים, יחידות בקרת האנטנה של אורביט (ACUs) מאפשרות הן מעקב אוטומטי והן מעקב נשלט כמו גם פעולת שליטה מרחוק באמצעות מחשב מארח. המארז האטום הרמטית תוכנן לעמוד בתנאים סביבתיים קיצוניים והוא מצויד במעבד רב עוצמה המסוגל לבצע את אלגוריתמי המעקב המורכבים ביותר.

אודות אורביט:

אורביט מערכות תקשורת בע"מ מתמקדת בתקשורת מבוססת מעקב מדויק בתחומי תקשורת הלוויין, הטלמטריה והחישה מרחוק, ומספקת פתרון חדשני לניהול שמע אווירי. עם האישורים הנדרשים מצד סוכנויות הגנה, ממשל ועסקים, אנו מספקים פתרונות turnkey מותאמים אישית בים, ביבשה ובאוויר. השילוב הייחודי של אורביט בין עיצוב חכם, אמינות גבוהה וניסיון מוכח בשטח מאפשרים לנו לענות לצרכיו של כל לקוח.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור