סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

רדקום מדווחת על תוצאות הרבעון השני של 2017 >> היקף ההכנסות ברבעון השני הסתכם ב-8.9 מיליון דולר

10/08/2017     עידו אסייג  
הקרנות שמחזיקות את המניה
  • הכנסות של 8.9 מיליון דולר ברבעון השני - גידול של 24% לעומת הרבעון המקביל אשתקד 
  • מזומנים ושווי מזומנים בהיקף של 36.2 מיליון דולר, ללא חוב, נכון ליום 30 ביוני, 2017

תל אביב, ישראל – 7 באוגוסט, 2017 – חברת רדקום (נאסד"ק: RDCM), מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני שהסתיים ביום 30 ביוני, 2017.

"התוצאות החזקות שלנו ברבעון השני נובעות מיחסינו עם AT&T, הרחבת הפעילות עם אחד מלקוחותינו האסטרטגיים באסיה-פסיפיק, והמשכיות שימור המומנטום שלנו בקרב מפעילי Tier 1 ברחבי העולם," אמר מר ירון רבקאי, מנכ"ל רדקום. "במהלך הרבעון, השלמנו ניסוי NFV עם ספקית תקשורת Top-tier, שאנו מאמינים כי יבוא לכדי ביטוי בפרויקט NFV נוסף לחברה. בהתחשב במומנטום בו אנו נמצאים, אנו מאשררים את תחזית ההכנסות שלנו לשנת 2017 להכנסות בטווח של 36-39 מיליון דולר."

דגשים לתוצאות הכספיות של הרבעון השני 2017
  • הכנסות: היקף ההכנסות ברבעון השני הסתכם ב-8.9 מיליון דולר, גידול של 24% בהשוואה ל-7.2 מיליון דולר ברבעון השני של 2016.

  • רווח (הפסד) נקי: ההפסד הנקי על בסיס GAAP הסתכם בכ-(0.2) מיליון דולר או (2) סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח של 1.7 מיליון דולר או 17 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השני של 2016.

  • רווח נקי על בסיס Non-GAAP: הרווח הנקי על בסיס Non-GAAP הסתכם בכ-0.4 מיליון דולר, או 3 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח של 2.0 מיליון דולר או 20 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השני של 2016. 
התוצאות לרבעון השני של 2017 על בסיס GAAP ו-Non-GAAP, כוללות מענקים להשתתפות בהוצאות המחקר והפיתוח של החברה מהרשות לחדשנות בישראל בהיקף של 312,000 דולר או 3 סנט למניה בדילול מלא בהשוואה למענקים בהיקף של 756,000 דולר או 7 סנט למניה בדילול מלא ברבעון השני של 2016.

  • מזומנים: נכון ליום 30 ביוני, 2017, היו בידי החברה מזומנים ושווי מזומנים בהיקף של 36.2 מיליון דולר, ללא חובות.
אודות רדקום: 

רדקום (נאסד"ק: RDCM) הינה הספקית הראשונה והמובילה של פתרונות הבטחת שירות וניהול חווית משתמש המותאמים ל- NFV, לספקי שירותי תקשורת. פתרון ה- MaveriQ מבוסס התוכנה של רדקום מנטר לאורך זמן את ביצועי רשת התקשורת ואת איכות השירות על מנת למקסם את חווית המשתמש של מנויי ספקי התקשורת. רדקום מתמחה באספקת פתרונות לדור הבא של הרשתות הסלולריות והקוויות, בכללם  LTE, VoLTE, IMS ועוד. MaveriQ מאפשר לספקי תקשורת לבצע מיגרציה של רשתותיהן בצורה חלקה ל- NFV באמצעות הבטחת רשתות פיזיות, מבוססות NFV והיברידיות. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור