סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

מענק נוסף לפלוריסטם מתוכנית המחקר האירופית "הוריזון 2020" >> מימון של 7.9 מיליון דולר עבור פרויקט מחקרי עם תאי PLX-PAD

08/10/2017     עידו אסייג  
הקרנות שמחזיקות את המניה
  • המחקר יעסוק בניטור פעילות תאי השלייה בגוף באמצעות שימוש בטכנולוגיית ננו לא פולשנית
  • עד כה העניקה תכנית "הוריזון 2020" סך של 24.6 מיליון דולר (21 מיליון אירו) לכיסוי פעילות קלינית ומחקרית בתאי PLX-PAD 

חברת פלוריסטם הישראלית, מובילה עולמית בפיתוח מוצרי ריפוי המופקים מתאי שלייה, הודיעה על קבלת מענק עבור פרויקט ה nTrack , מחקר משותף שהוקם ע"י קונסוריציום בינלאומי בראשות המרכז הטכנולוגי LEITAT. המענק מתכנית המחקר "הוריזון 2020" של האיחוד האירופי הינו לא-מדלל של 7.9 מיליון דולר.

מטרת פרויקט nTrack היא לפתח שיטת הדמיה שתאפשר ניטור לא פולשני בגוף לסימון ומעקב אחר תאים המיועדים לטיפול רפואי. הפרויקט, בהובלתה של פרופ' רחלה פופובצר מאוניברסיטת בר אילן, יעשה שימוש בתאי PLX-PAD של פלוריסטם  ויבחן את יעילותם ואת מנגנון הפעולה שלהם בשיקום שרירים. המענק שהתקבל הינו השלישי במספר אותו מעניקה "הוריזון 2020" לתמיכה במחקר בתאי PLX-PAD של פלוריסטם. זאת, לאחר מענק של 8 מיליון דולר בו זכתה החברה באוגוסט 2016 עבור הניסויים הקליניים שלב 3 בטרשת עורקים חמורה בגפיים התחתונות (CLI), ומענק נוסף על סך 8.7 מיליון דולר בו זכתה החברה בספטמבר 2017 עבור ניסוי בשיקום שרירים לאחר ניתוח לתיקון שבר הירך.

"אנו גאים ונרגשים לקבל מענק נוסף מ'הוריזון 2020' כדי לקדם ולפתח את המחקר שלנו בתאי PLX-PAD", אמר היום יו"ר פלוריסטם ומנכ"ל משותף, זמי אברמן. "התמיכה המתמשכת בפלוריסטם מצד ממשלות בינלאומיות היא הבעת אמון במתודולוגיה שלנו, בטכנולוגיה ובמוצרים שלנו, כאשר הטיפולים שלנו מתקדמים כל העת בדרך למסחור".

אודות פלוריסטם

פלוריסטם הינה חברה ישראלית מובילה בפיתוח מוצרי ריפוי המבוססים על תאים המופקים משליות. החברה, שממוקמת בחיפה ומעסיקה 180 עובדים, מצויה בשלבים קליניים מתקדמים ברחבי העולם. החברה מחזיקה באחד ממתקני ייצור התאים הגדולים והמתקדמים בעולם, עם פוטנציאל ייצור של כ-150 אלף מנות תאים בשנה. 
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
יו"ר פלוריסטם ומנכ"ל משותף, זמי אברמן
יו"ר פלוריסטם ומנכ"ל משותף, זמי אברמן
לתקנון האתר
 
סגור