נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

שנה לצוק איתן: בני נוער ישראלים ופלסטינים ייפגשו למחנה הקיץ הגדול מסוגו וינסו לבנות שלום וליהנות ממאסטר שף

 

  
מאסטר שף ושיעורי גלישה כגשר לשלום בין בני נוער מדימונה ורמאללה: כחלק מפעילות הדיאלוג בין בני נוער ישראלים ופלסטינים של עמותת "ילדים חיים בשלום" "Kids creating peace", יתקיים בשבוע הבא בין ה-3-6 באוגוסט 2015 (ב'-ה') מחנה קיץ דו - לאומי בן 4 ימים. במסגרת המחנה כ- 100 בני נוער, ישראלים ופלסטינים, בגילאי 14-18, יפגשו בבית ינאי ויחשפו לחוויה ייחודית, המכוונת ללימוד קבלת וכיבוד האחר מתוך תפיסה של ערך ומסוגלות עצמית.
 
כ- 100 בני הנוער המשתתפים במחנה מגיעים מרקעים שונים וממגוון ישובים בהם: בית לחם, רמאללה, מזרח ירושלים, ענתא, שועפט, שוהם, מערב ירושלים, דימונה ועוד, הלוקחים חלק בפעילות עמותת "ילדים חיים בשלום" המפגישה בין בני נוער ישראלים ופלסטינים במפגשים מאורגנים המתקיימים בארץ באופן שוטף, כקבוצות דיון ומפגש שבועיות. המחנה, המופעל בשיתוף חברת "קאמפ קימאמה", הוא חלק מהתוכנית הדו שנתית wings of peace המתקיימת בשיתוף קרן usaid של הקונגרס האמריקאי.
 
בני הנוער שישתתפו במחנה יעברו ביחד שלל של פעילויות הווי – תחרות בישול בסגנון "מאסטר שף" בין קבוצות מעורבות של ישראלים ופלסטינים, פעילויות אמנות ויצירה, התנסות בגלישת גלים, משחק "חפש את המטמון" ועוד.
 
בנוסף, במחנה יופקו שני סרטונים ויראליים לקידום הדיאלוג בהשתתפות בני הנוער. בטקס סיום המחנה ישאו דברים דוברים מובילים מטעם בני הנוער ויוצגו הנקודות המרכזיות בהם עסקו בני הנוער בשיח שקיימו במחנה ובמשך כל השנה.
 
הארגון החינוכי "Kids Creating Peace" KCP)), ובשמו העברי "ילדים חיים בשלום" (מלכ"ר), מפעיל תוכניות חינוכיות להעצמת נוער והתפתחות אישית, שבליבן מפגשים בין בני נוער ישראלים לבני נוער פלסטינים, יהודים וערבים. תכני המפגשים, הממוקדים במתן ערך חינוכי לבני הנוער, כוללים משחקי מנהיגות, דיאלוג ופיתרון קונפליקטים. הארגון מקפיד על עשייה חינוכית ללא תכנים פוליטיים.
 
בני הנוער, מישראל ומהרשות הפלסטינית, נפגשים יחד על מנת לעבור התנסויות המכוונות ליצירת תקשורת והעצמה. המפגשים מתמקדים בשבירת חומות של פחד ודיעות קדומות בין בני נוער, במטרה להעביר להם מסר של תקווה.
 
מטרת המפגשים היא לתת לבני הנוער כלים ועוצמה להוביל תהליכים שיקדמו סובלנות ואחווה אנושית, ללמוד על עצמם ועל הדרך להתגבר על אתגרים שונים, למצות את הפוטנציאל שלהם. התהליכים הלימודיים שמעביר הארגון, המיושמים ברחבי העולם, מכוונים לפתח כישורי חיים, אינטליגנציה רגשית ותחושת ערך וכבוד עצמי אצל בני הנוער. 
 
"המטרה היא לגעת בבני נוער שבעתיד ינהיגו את הקהילות שלהם ולהעביר אותם תהליך משמעותי, בו הם מתפתחים וצומחים באופן אישי ורוכשים כלים ומיומנויות שמעצימים אותם בכל מעגלי חיהם ובדיאלוג עם האחר. הנוער בתוכנית שלנו לומד לזהות את הקול שאומר להם שמאמץ מוביל לתגמול, שאתגרים הם הזדמנויות. אנו מאמינים שאפשר ליצור תקשורת וחיבור בין בני אדם גם מול קונפליקטים לאומיים לא פשוטים", אומרת שני פרץ - קריב, מנהלת "עמותת ילדים חיים בשלום".


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.