נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

פנייה לראש הממשלה ולשר האוצר בנושא הבחינה להבאת עובדים מרצועת עזה לענף הבנין

 

   
אין ספק שלממשלה, שר האוצר וראש מטה הדיור כוונות טובות אבל הם שוב נוסעים בדרך ללא מוצא ומחפשים מסלולים עוקפים לפתור את מצוקת כוח אדם בענף הדיור במקום לנסוע בדרך המהירה והישירה לפתרון שיניע את המשק. תאגידי הבניה הוקמו בהחלטת ממשלה וערוכים תוך מספר ימים להביא את כמות העובדים הנדרשת מסין ולחתום מול הסינים כנדרש ובכך לממש את החלטת הממשלה האחרונה להבאת פועלים סינים על מנת להניע את שוק הדיור ולהוזיל את מחירי הדיור"
 
אלדד ניצן פנה היום לראש הממשלה ולשר האוצר בפנייה דחופה. מתוך הפנייה:

"נדרשת התערבותכם המיידית להבאת עובדים ובידי תאגידי הבנייה הפתרון לכך. כיצד ראש מטה הדיור מר אביגדור יצחקי מכריז כי בוחנים כניסת פועלי בניין מרצועת עזה וחברות בנייה פלסטיניות אחרי שכל חודש מתבשרים אזרחי ישראל  על מדינה חדשה שממנה בוחנים להביא פועלים ומלבד סיור מדינות בעולם אין שום בשורה ואין כוח אדם שיבנה את הדירות.

לאחר שנכשלו הממונים על כך להביא פועלים מכל מדינות העולם ודווקא בעת הזו במצב הביטחוני השברירי מודיעים כי יביאו עובדים פלשתינאים במקום לאפשר לתאגידי בנייה ישראליים שהוקמו על פי חוק שיכולים חוקית וערוכים לכך מיידית לחתום הסכמים מול סין ולהביא עובדים.
המדינה מתנהגת באופן שגוי על חשבון צעירי ישראל. ענף הנדל"ן כבר גוסס ואין ידיים עובדות שיבנו את הדירות לכן כל הצעדים הממשלתיים המבורכים להוזלת תעריפי הדירות לא יועילו אם אין כוח אדם."
 
עוד ציין אלדד ניצן כי אנחנו כבר מספר חודשים לאחר החלטת הממשלה להביא פועלים סינים ובמקום להסתכל על הפתרונות הגלויים לעין באור . הממשלה מחפשת מתחת לפנס כל פעם פועלים ממדינה אחרת ונכשלת. המשוואה היא פשוטה ישנו שפל של עובדים מקצועיים בענף הבניין שמאריך את משך בניית הדירות וגורם לייקור במחיר הדירה הסופי. זה הזמן למעשים ולא לדיבורים"

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.