מינויים בהנהלת פלוריסטם >> יקי ינאי מונה למנכל משותף יחד עם זמי אברמן

 

 
 יקי ינאי יקי ינאי
 

קרן מרדכי
LinkedinFacebookTwitter Whatsapp
02/04/2017

חברת פלוריסטם, המובילה בפיתוח מוצרי ריפוי המבוססים על תאי שלייה, מדווחת היום על שינויים בצמרת ההנהלה אשר נועדו לתמוך בצמיחת החברה ולהבטיח את המשך הצלחתה, עם כניסתה לשלבים המתקדמים בפיתוח הקליני של מוצרי ה-PLX. החברה מודיעה על מינויו של יקי ינאי למנכ"ל משותף, לצדו של המנכ"ל הנוכחי, זמי אברמן, וכן על מינויו של ארז אגוזי לסמנכ"ל הכספים (CFO) של החברה.

יקי ינאי, שמשמש כיום כנשיא פלוריסטם ימשיך לשאת בתואר זה בנוסף על מינויו למנכ"ל משותף. ינאי שהצטרף לפלוריסטם בשנת 2006 כסמנכ"ל הכספים וכמזכיר החברה, קודם בשנת 2013 לתפקיד סגן הנשיא וב-2014 מונה לנשיא החברה ולמנהל התפעול הראשי שלה (COO). לפני הצטרפותו לפלוריסטם היה ינאי סמנכ"ל הכספים של חברת אלביט ויז'ן. יקי ינאי משמש גם כיו"ר המשותף של ארגון התעשיות הטכנולוגיות המתקדמות בישראל (IATI), ארגון הגג הגדול בישראל המייצג את תעשיית ההיי-טק ומדעי החיים. 

בנוסף, מדווחת פלוריסטם על מינויו של ארז אגוזי לסמנכ"ל הכספים של החברה, לאחר ששימש עד כה כסגן נשיא לענייני כספים וכמזכיר החברה. לפני הצטרפותו של אגוזי לפלוריסטם הוא שימש בתפקידים בכירים במערך הכספים של חברת ורינט מערכות, בין היתר כדירקטור כספים בחטיבה הביטחונית של החברה. בין השנים 2003-2007 מילא אגוזי מספר תפקידים פיננסיים בחברת אינטל ובין השנים 2000-2003 היה אגוזי מנהל ביקורת  בפירמת רו"ח Deloitte&Touche. 

עם מינויו אמר יקי ינאי, מנכ"ל משותף ונשיא פלוריסטם: "אלו הם זמנים מרגשים מאוד לפלוריסטם, כאשר אנו מתקדמים לקראת הגשמת המשימה שלנו, לאפשר טיפול לחולים במצבים קשים במוצרי הריפוי מבוססי תאי ה-PLX. אני מביט קדימה בציפייה להמשיך ולעבוד עם זמי על עיצוב הכיוון האסטרטגי של פלוריסטם ועל מינוף הקניין הרוחני הנרחב והטכנולוגיה החדשנית שפיתחנו, על מנת לקדם את החברה לחדירה לשוק העולמי"

זמי אברמן, מנכ"ל משותף ויו"ר פלוריסטם הוסיף: "כאשר אנו מתקרבים לצומת הקריטי של ניסויים קליניים אחרונים לפני שיווק במוצרי הריפוי התאי שלנו, הרחבת המומחיות והניסיון ברמות הניהול הגבוהות תאפשר לנו לספק תוצאות טובות  אף יותר ולמקסם הזדמנויות לחברה, למשקיעים ולאפשר טיפול להרבה מאוד חולים להם אין מענה רפואי הולם כיום."


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.