סגור
rss צור קשר גילוי נאות ניוזלטר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית
גלרית עיתונים
funder פאנדר
חיפוש קרנות נאמנות  
 
 

סולארפיינט מתחילה להיסחר בתל אביב

09/10/2017     עידו אסייג  
חברת סולארפיינט מתחילה להיסחר בתל אביב. חברת אור סיטי החזקות הנסחרת בתל אביב מדווחת על השלמת תהליך המיזוג והעסקה עם סולארפיינט. 

החברה הממוזגת צפויה להחליף את שמה לאפולו פאוור. 

לפני כשבועיים השלימה סולארפיינט סבב גיוס בהיקף של כ-9.4 מיליון ₪, בשתי הנפקות מוצלחות - הנפקת זכויות והנפקה לציבור. את תהליך המיזוג והגיוס הובילה קבוצת שרם- זילברמן. 

חברת סולארפיינט, שהוקמה ומנוהלת על ידי עודד רוזנברג (המשמש כמנכ"ל) וערן מימון (המשמש כסמנכ"ל טכנולוגיות), מפתחת מוצרים ופתרונות טכנולוגיים חדשניים בתחום האנרגיה הסולארית לשימוש בכבישים ותשתיות, מאגרים מים ובניינים. המוצר העיקרי אותו מפתחת החברה הינו יריעות סולאריות גמישות, המיועדות להפוך כל משטח תחת פני השמש ליצרן חשמל. כמו כן, מפתחת החברה מערכות לאגירה ושימוש באנרגיה על פי מודלים כלכליים חדשניים (PAYG) המאפשרים לכל שכבות האוכלוסייה בעולם ליהנות מיתרונותיה של האנרגיה החשמלית ולהשתמש בה להעלאת איכות חייהם ללא קשר לרמת החיבור שלהם לרשת החשמל (Off-Grid).

פעילות המחקר והפיתוח של החברה מתבצעת במרכז למיקרו-ננו פבריקציה של קריית הטכניון בחיפה (הטכניון). בעלת המניות הגדולה בסולארפיינט (50% טרום המיזוג ו-25% בחברה הבורסאית לאחר המיזוג) היא חברת וסטאר החזקות, הנמצאת בשליטת אנשי העסקים ישי וספי מור, שהשקיעה בעבר בחברה מיליון דולר.


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
לתקנון האתר
 
סגור