נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

יעקב מיכלין מונה למנכ"ל בריינסוויי

 

 

אילוסטרציה בלבד


לקרנות המחזיקות במניה

בריינסוויי, חברה מובילה המפתחת טכנולוגיה פורצת דרך לטיפול בהפרעות מוחיות, הודיעה היום על מינויו של יעקב מיכלין למנכ"ל החברה. המינוי יכנס לתוקף בתחילת אפריל 2017.

למיכלין ניסיון ניהולי מגוון בתעשיית הביומד הישראלית. מיכלין מכהן מזה שבע שנים וחצי כנשיא ומנכ"ל יישום- החברה למחקר ופיתוח של האוניברסיטה העברית בירושלים. למיכלין ניסיון ניהולי רב והיכרות מצויינת עם שוק הביומד. במסגרת פעילותו ביישום הוא הוביל שיתופי פעולה מגוונים עם חברות רב לאומיות בתחומים שונים. מיכלין מכהן כיום גם כיו"ר דירקטוריון אינטגרה החזקות- חברת החזקות והשקעות בתחום הביוטק, אותה הקים לפני כארבע שנים, כיו"ר דירקטוריון חברת אברהם פרמצבטיקה וכיו"ר דירקטוריון אגרינוביישן, קרן השקעות בתחום החקלאות שאותה הקים לפני כשנתיים.

מיכלין הוא עורך דין וכלכלן בהשכלתו ובעל תואר MBA מהטכניון עם התמחות בניהול חברות הייטק. קודם ליישום צבר מיכלין ניסיון רב שנים בעריכת דין, בליווי עסקאות מיזוגים ורכישות, גיוסי הון וליווי הנפקות בתחום הביומד בכלל ובמיוחד עבור חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בכהונתו כשותף במשרד עו"ד טולצ'ינסקי-שטרן מרציאנו, כהן לויצקי ושות' עד שנת 2009.

בעבר כהן מיכלין גם כיו"ר דירקטוריון קיולייט ננוטק בע"מ – חברה המפתחת מוליכים למחצה וקריסטלים ננומטריים לתחום המסכים, אותה הוביל מהקמתה ועד לרכישתה על ידי חברת Merck וכן, כהן כיו"ר משותף של ITTN ארגון חברות המסחור בישראל. מיכלין מכהן כדירקטור בבריינסוויי מאז נובמבר 2015.

ד"ר דוד זכות, יו"ר דירקטוריון והמנכ"ל הזמני של בריינסוויי מסר: "וועדת איתור המנכ"ל בחרה במיכלין לתפקיד מנכ"ל בריינסוויי בסיומו של תהליך קפדני לאיתור המנכ"ל הראוי. מיכלין מכיר את החברה מהיווסדה, מכהן בה כדירקטור ומביא עימו ניסיון רב בפיתוח עסקי, הובלת חברות בתחום הביומד, גיוסי הון וליווי חברות בינלאומיות מובילות בתחום הביו-טק. בריינסוויי ניצבת בפני מספר אבני דרך חשובות, חלקן בשנת 2017. דירקטוריון החברה משוכנע שיש לו כישורים, יחסי אנוש מצויינים ויכולות ניהול גבוהות של  אנשים ותהליכים תוך מקסום הערך שלהם, שיאפשרו להמשיך לפתח את החברה להשגת מטרותיה ולהובילה אל מקומה הראוי כמחוללת צמיחה עולמית בתחום הטיפול בהפרעות מוחיות. כחלק ממאמצי החברה להגברת השיווק והמכירות בארה"ב, החברה פועלת במרץ להרחבת השדרה הניהולית של חברת הבת בארה״ב." 

אודות בריינסוויי

בריינסוויי עוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מערכת רפואית לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקודי המוח. המערכת הרפואית אותה מפתחת ומייצרת החברה מבוססת על טכנולוגיה ייחודית ופורצת דרך הנקראת Deep TMS, באמצעותה ניתן להגיע לעומק המוח ולייצר גירוי או דיכוי עצבי. מערכות החברה נמכרות ברחבי העולם ולהן אישורי CE ו-FDA ושיפוי רפואי אצל כ-85% מאוכלוסיית ארה"ב. עיקר מאמצי החברה בימים אלה הינם למסחור והעמקת החדירה לשוק האמריקאי לטיפול בדיכאון עמוק. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן– בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.