נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

אבן דרך: פלוריסטם מודיעה על קבלת אישור לפטנט ה-100 של החברה

 

   • בנוסף, יש לחברה עוד יותר מ-110 פטנטים בצנרת שממתינים לאישור

  • 100 הפטנטים המאושרים של פלוריסטם כוללים כיסוי של ההתוויות מרכזיות בשווקים המובילים

חברת הביומד פלוריסטם דיווחה היום על קבלת אישור לפטנט ה-100. בכך מציינת החברה אבן דרך משמעותית בכל הקשור לחיזוק הקניין הרוחני שלה.

אבן הדרך משקפת את מאמציה המתמשכים של פלוריסטם לפתח מוצרי ריפוי מתאי שילייה שיהיו נגישים ויעילים. 100 הפטנטים המאושרים של החברה ויותר מ-110 בקשות נוספות הממתינות לאישור, מכסים יותר מ-30 פיתוחים חדשניים שונים, ובהם פטנטים על ריבוי תאי ה-PLX ((proprietary Placental Expanded ועל ההרכב הפרמקולוגי של החומר בו הם מתרבים, פטנטים על המתודולוגיה לקציר התאים, פטנטים על השימוש בתאי ה-PLX לטיפול במגוון רחב של התוויות, ופטנטים על מכשור מתקדם שפותח לצורך ריבוי והפשרה של התאים. 

התחומים הרפואיים אותם מכסים הפטנטים של פלוריסטם כוללים מחלות איסכמיות (פגיעות בזרימת הדם) כגון מחלת הצליעה לסירוגין (IC), טרשת עורקים חמורה בגפיים התחתונות (CLI), שבץ איסכמי, התקפי לב, אי ספיקת כליות, וכן פגיעות המטולוגיות כגון סינדרום הקרינה האקוטית (ARS), מחלת השתל כנגד המאכסן (GvHD) וכשל בהשתלות של תאים המטופואטיים (הצלחה חלקית בהשתלת מח עצם), פגיעות בשרירים, מחלות דלקתיות ואוטואימיוניות. 

לדברי זמי אברמן, יו"ר ומנכ"ל משותף של פלוריסטם: "בתעשייה שדורשת התפתחות טכנולוגית ומדעית מתמדת, פורטפוליו פטנטים עשיר אשר מכסה את הפיתוחים החדשניים שלנו, יאפשר לפלוריסטם לשמור על מעמדה התחרותי. הטכנולוגיות מוגנות הפטנט שלנו מאפשרות לנו לייצר מוצרים ייחודיים ובעלי עליונות מדעית, תוך כדי שאנו מגשימים את חזוננו – לייצר בהצלחה מוצרי ריפוי תאי אשר ישנו את אופן הטיפול בחולים במגוון מצבים רפואיים". 

יקי ינאי, נשיא ומנכ"ל משותף בפלוריסטם הוסיף: "פורטפוליו הפטנטים שלנו הוא נכס בעל ערך רב שמשרת את האסטרטגיה השיווקית שלנו. אנו שמחים שהיתרונות התחרותיים המרכזיים שלנו בטכנולוגיה ובייצור יהיו מוגנים על ידי פטנטים למשך שנים רבות. הפיתוחים החדשיים מוגני הפטנטים שפותחו על ידי הצוותים המדהימים שלנו בתחומי המחקר המדעי וההנדסה, סוללים את הדרך לקראת עתיד טוב יותר לתחום הבריאות והגברת יעילות הטיפול והנגישות לחולים. אנו מביטים קדימה לקראת הגשמת החזון הזה".  

פלוריסטם נמצאת כיום בשלבים מתקדמים, לפני שיווק, של הניסויים הקליניים של כמה ממוצרי הריפוי התאים שפיתחה. הכיסוי הפטנטי כולל מספר התוויות מובילות ובהן מחלת ה-CLI, שלגביה יש לפלוריסטם יותר מ-10 אישורי פטנט מורשים ברחבי העולם, כולל בשווקים המרכזיים של ארה"ב, אירופה, יפן וסין. 


הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות

 

 
 
 

 

האתר מאפשר לראות את הרכבי קרנות נאמנות עד לרמת נייר הערך הבודד ובנוסף לדעת כמה קרנות נאמנות מחזיקות באותו נייר ערך מסוים ובאיזה היקף.
בנוסף האתר מעלה כתבות פרשנוית וראיונות עם מנהלי קרנות לשם הצגת מדיניות ודרך קרן נאמנות.