אורמת טכנולוגיות מודיעה כי חתמה על הסכם שותפות

הסכם השותפות כולל את קומפלס מקגיניס הילס ותחנות Tuscarora וג'רזי ואלי אשר טרם העסקה הוחזקו במלואן על ידי אורמת נבדה

 

 

FacebookTwitter Whatsapp

קרן מרדכי
21/12/2016

אורמת טכנולוגיות מדווחת כי חברת הבת אורמת נבדה ו-ORPD  התקשרו באמצעות OrLeaf LLC, חברת בת משותפת חדשה, בהסכם שותפות מס עם משקיע פיננסי בעסקה לניצול הטבות המס הפדראליות של חמש תחנות גאותרמיות אשר ממוקמות במזרח נבדה.

הסכם השותפות כולל את קומפלס מקגיניס הילס ותחנות Tuscarora וג'רזי ואלי אשר טרם העסקה הוחזקו במלואן על ידי אורמת נבדה וכן את השלב השני בתחנת דון קמפבל אשר טרם העסקה הוחזק בשותפות ORPD, אשר מוחזקת בשיעור של 63.25% על ידי אורמת נבדה והיתרה של 36.75% על ידי קרן נורת'ליף.

במסגרת העסקה, חמשת התחנות הועברו לשותפות מוגבלת חדשה בשם Opal Geo LLC בה רכש המשקיע אחזקות תמורת  תשלום ראשון של  62.1 מיליון דולר וצפוי להעביר תשלומים נוספים של עד כ- 21 מיליון דולר עד לשנת 2022. חלקה של אורמת בתשלום הראשון מסתכם ב - 55.2 מיליון דולר.

יצחק אנג'ל, מנכ"ל החברה: "אנו שמחים מאד להודיע על המשך שותפות מוצלחת עם השותפים הפיננסים שלנו אשר החלה בעסקת המס הראשונה בשנת 2011, המשיכה בעסקת המס השניה ב- 2013 וכעת עם השקעתם בפורטפוליו שלנו במזרח נבדה. עסקה זו מאפשרת לנו לנצל בצורה יעילה את הטבות המס הפדראליות כדוגמת Production Tax Credits העומדות לרשות פרויקטים גאותרמיים, ולייצר ערך הן עבור השותפים שלנו והן עבור בעלי המניות שלנו."הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן – בין באופן כללי וביבהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניניים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.


 

 

 

אתר קרנות נאמנות , קרנות השתלמות , קופות גמל , פנסיה‏ וניהול השקעות.‏ נתונים כתבות ומידע ייחודי ובלעדי על ניהול השקעות, קרנות נאמנות גמל ופנסיה.

*דיסקליימר: בתאריך 1.7.2021 ועד לתאריך 15.9.2021 נכנסת לתוקפה רפורמת קרנות הנאמנות החדשה של רשות ניירות הערך. בתקופה זו יחולו שינויים גדולים בקטגוריות, בשמות ובמדיניות של קרנות הנאמנות. על אחריות הגולשים לוודא את הנתונים הנכונים של הקרן. חברת פאנדר בע"מ לא תהה אחראית לשום שגיאה או אי עדכון מיידי בנתוני הקרנות שבאתר פאנדר.